Home |
 Zoek |
 Sitemap |  Nieuws
Eerste sleutel plan Heidezoom overhandigddonderdag 21 januari 2010
Op donderdag 21 januari is de eerste woning van plan Heidezoom in ?t Harde opgeleverd. De eerste huurders hebben onder het toeziend oog van de wethouders Sneevliet en Wessel en de directies van beide woningcorporaties de sleutel in ontvangst genomen. Het confettikanon maakte van de sleuteluitreiking een kleurrijke en feestelijke gebeurtenis.


De 1e sleutel

Vandaag viel er geen sneeuw uit de lucht, maar gekleurde confetti. Wethouder Wessel gaf het startschot voor de eerste sleuteloverhandiging van plan Heidezoom. De wethouder roemde de samenwerking tussen beide corporaties en de samenwerking met de gemeente. ‘Het is een mooie wijk met kwaliteitswoningen geworden.’ De nieuwe huurders van Omnia Wonen kregen hierna de sleutel officieel uitgereikt. Ruim 75 genodigden waaronder nieuwe huurders en kopers uit de wijk van Omnia Wonen en UWOON waren aanwezig bij deze feestelijke opening.

De woningen in Heidezoom ‘t Harde
De corporaties realiseren samen 52 huurwoningen. Daarnaast bouw Omnia Wonen 24 Koop Goedkoopwoningen. De bouw van de huurwoningen ging van start in de zomer van 2009.Naar verwachting zijn in de zomer van 2010 de 76 woningen in de nieuwe wijk gereed. In het plan Heidezoom realiseren verschillende partijen in totaal zo'n 230 woningen. 

Klik hier voor meer informatie over plan Heidezoom.