| Hoge Varen Hierden krijgt in 2012 meer vorm | ![]() | dinsdag 24 januari 2012 |

Daar waar in Nederland veel woningbouwprojecten sneuvelen, durven Woningcorporatie Omnia Wonen en bouwonderneming Bimo Bouw B.V. hun nek uit te steken in Nieuwbouwplan De Hoge Varen. Met de bouw van de koopwoningen type Kievit en de huurwoningen type Reiger werd eind november vorig jaar al het startsein gegeven voor de bouw van de eerste 25 woningen.
Er is nu ook besloten te starten met de bouw van type Scholekster. Ondanks het feit dat hiervan nog enkele hoekwoningen (vanaf € 299.000,00 v.o.n.) te koop zijn, wordt medio maart ook gestart met de bouw van deze woningen. Alle tussenwoningen hiervan zijn inmiddels verkocht. De 1e kopersgesprekken hebben al plaatsgevonden. De betrokken partijen zijn positief en hebben er alle vertrouwen in dat de onverkochte woningen spoedig een nieuwe eigenaar zullen krijgen.
Hoge Varen is een gezamenlijk project van Omnia Wonen en Bimo Bouw. In overleg met de gemeente Harderwijk ontwikkelden zij een nieuwbouwplan met in totaal negentig woningen in verschillende typen en prijsklassen, waaronder 17 huurwoningen en 43 koopwoningen. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Van der Hoek makelaardij 0341 – 41 22 41 of kijken op www.hogevaren.nl


